<style type="text/css">.wpb_animate_when_almost_visible{opacity:1}</style> گزارش كارگاه نوآوري در مدل كسب‌وكار استارتاپ‌ها در شتاب‌دهنده ديموند - آرمان صفایی
خانهاخبارگزارش كارگاه نوآوري در مدل كسب‌وكار استارتاپ‌ها در شتاب‌دهنده ديموند

گزارش كارگاه نوآوري در مدل كسب‌وكار استارتاپ‌ها در شتاب‌دهنده ديموند

گزارش كارگاه نوآوري در مدل كسب‌وكار استارتاپ‌ها در شتاب‌دهنده ديموند

برگزاري كارگاه نوآوري در مدل كسب‌وكار استارتاپ‌ها

اين كارگاه آموزشي با حضور بيش از ۷۰ نفر از مديران استارتاپ‌ها و كسب‌وكارهاي خرد در شتاب‌دهنده ديموند برگزار شد.

در اين كارگاه آموزشي سعي كردم تا چكيده و خلاصه‌اي كتاب مدل‌هاي استارتاپي را براي حضار بيان كنم. شامل اين كه نوآوري در بيزينس مدل چگونه اتفاق مي‌افتد و متدهاي اجراي آن چه‌ها هستند ؟ از چه الگوهايي در اين راه بايد استفاده كرد ؟

در پايان نيز از آن‌چه گفته شد در قالب تمريني از دوستان خواستم تا فرض كنند مدير يك گاوداري هستند و براي آن بر اساس الگوهاي بيان شده بيزينس مدل نوآورانه‌اي را ارائه كنند. 

اگر بخواهم تجربه‌اي كه از اين كارگاه آموختم را براي ساير مدرسان و منتورها بيان كنم آن است كه اولاً هميشه خنده‌ها و شوخي‌ها با مخاطب را بايد در بخش‌هاي خيلي مهم درس انجام داد تا ذهن مخاطب دقيقاً روي همان بخش داراي دقت و تمركز بيشتري شود.

نكته ديگر نيز آن كه وجود جمع‌بندي در پايان مباحث را خيلي نمي‌پسندم اما از اين رو كه بخش لازمي در يك كارگاه هست، راه ديگر آن است كه چكيده‌اي از مباحث را در قالب بازي يا فعاليتي از حضار بخواهيم تا در ذهن او جاي گيرد.

براي دريافت صوت اين كارگاه آموزشي به اين لينك مراجعه فرماييد.

 

 

ديموند

 

 

ديموند

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

العربيةEnglishفارسیTürkçe