<style type="text/css">.wpb_animate_when_almost_visible{opacity:1}</style> لبّ مطلب پیش‌بینی بنده از روندهای استارتاپی سال 96 - آرمان صفایی
خانهاستارتاپ ويدئوهاي آموزشيلبّ مطلب پیش‌بینی بنده از روندهای استارتاپی سال ۹۶

لبّ مطلب پیش‌بینی بنده از روندهای استارتاپی سال ۹۶

لبّ مطلب پیش‌بینی بنده از روندهای استارتاپی سال ۹۶

لبّ مطلب پیش‌بینی بنده از روندهای استارتاپی سال ۹۶

 

سال ۹۵ با همه پستی بلندی ها به پایان رسید و استارتاپ‌هایی به موفقیت‌های چشمگیری رسیدند و استارتاپ‌های بی‌شماری هم ایجاد شدند و شکست خوردند.

در سال ۹۶ قطعاً شاهد تعداد بسیار بیشتری استارتاپ خواهیم بود که ایجاد می‌شوند اما قطعاً متناسب با آن تعداد بسیار زیادی هم استارتاپ شکست خورده خواهیم داشت و روزبه‌روز به حباب دات کامی که در سال‌های پایانی دهه ۹۰ در سیلیکون ولی آمریکا ایجاد شد، نزدیک‌تر می‌شویم.

همچنین در حوزه سرمایه‌گداری استارتاپ‌ها قطعاً رشد زیادی خواهیم داشت اما اکثریت این سرمایه‌گذاری‌ها هنوز به معنای واقعی خطرپذیر نخواهند بود و روی استارتاپ‌های از آب‌وگل‌درآمده سرمایه‌گذاری می‌کنند که این شرایط ان‌شاالله بهبود خواهد یافت.

از آن سو در حوزه استراتژی‌های خروج در کشور ما نیز خرید استارتاپ‌ها (acquire) به مرور خصوصاً در سال ۹۶ بیشتر و بیشتر خواهد شد و استارتاپ‌ها می‌توانند روی این سرنوشت خوبی که برای استارتاپ‌های سیلیکون ولی پیش می‌آید و مثلا گوگل و مایکروسافت آن‌ها را می‌خرند، نیز حساب کنند.

 

 

 

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

العربيةEnglishفارسیTürkçe